21
gru

Jako Samorząd Uczniowski, zwróciliśmy się z prośbą do jednej z gorlickich firm ubezpieczeniowych, aby w miarę możliwości przekazano dla najmłodszych uczniów naszej szkoły kamizelki i elementy odblaskowe. Chcieliśmy w ten sposób zwrócić uwagę na problem bezpieczeństwa dzieci na drogach, a jednocześnie pokazać uczniom, że SU realizuje różne zadania w ramach swojej działalności. W odpowiedzi bardzo szybko otrzymaliśmy 30 kamizelek odblaskowych dla młodszych dzieci i kilkanaście odblasków. W ramach podziękowania za podjętą z nami współpracę zrobiliśmy pamiątkową fotografię z napisem: "Dziękujemy", którą przekazaliśmy do tej firmy.


W dniu 5 grudnia 2014 r. "samorządowy Mikołaj" przekazał te kamizelki uczniom zerówki, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę wraz z panią R. Koralewską. Tak "widocznie" ubrani przeszli do swojego budynku przy ul. Tysiąclecia.

mgr Jolanta Wantuch-Skorupa

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok