11
sty

W czwartek 15.12.2016 uczniowie klas IV i V Zespołu szkół nr 1 w Bieczu pod przewodnictwem Pana Marka Kędziora po raz pierwszy wzięli udział w znakomitej imprezie jaką był Świąteczny Turniej mini piłki siatkowej w kategorii dwójek w Jankowej.


W wydarzeniu wzięły udział drużyny: Podkarpacia, Stróżnej, Wilczysk, Sędziszowej, Jankowej i Brzany. Zawody odbywały się w szczególnym przedświątecznym okresie, dlatego ich zasady i przebieg był wyjątkowy i obfitował w wiele wesołych, świątecznych akcentów. Naszą szkołę reprezentowali:
BIECZ I: Liana Sebastian kl V, Potykanowicz Miłosz kl V,
BIECZ II: Szary Paweł kl V, Alibożek Wojciech kl V,
BIECZ III: Sitek Oskar kl IV, Kijek Filip kl IV, Mentel Adrian kl IV.
Końcowa klasyfikacja zakładała 5 pierwszych miejsc oraz miejsca powyżej, ujęte w jedną wspólną kategorię. Choć naszej drużynie nie udało się zająć miejsca w pierwszej piątce, uczniowie bardzo miło wspominają te jakże wyjątkowe zawody, obiecując powrót w przyszłym roku.

 


Autor: mgr Marek Kędzior

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok