28
mar

W sobotę 24.03.2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy zorganizowano kolejną XII edycję Gminnego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W tym wyjątkowym wydarzeniu, w którym kluczową rolę odgrywała wiedza z zakresu bezpieczeństwa na drodze, pierwszej pomocy oraz nieprzeciętnej sprawności kierowania rowerem swoją obecność w sposób wyjątkowy zaznaczyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 z Biecza.

Nasi reprezentanci startowali w dwóch kategoriach:
Szkoła Podstawowa:
HUK NATALIA, RYBA ANETA, HUK PATRYK I RYBA BARTOSZ
Gimnazjum:
RYCZEK DAMIAN, SETLAK MIKOŁAJ, LENARD KACPER
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż reprezentacja Szkoły Podstawowej uczestniczyła w tej imprezie po raz pierwszy, przywożąc do domu brązowe medale i puchar za drużynowe III miejsce. Debiutujący, młodzi adepci maję jeszcze przed sobą kilka lat kolejnych startów w tej jakże wartościowej rywalizacji, natomiast dla trójki uczniów z III klasy gimnazjum była to ostatnia, pożegnalna gminna impreza pod barwami bieckiej „Jedynki” i tu oczekiwania były wysokie. Gimnazjaliści nie zawiedli i w swoim ostatnim występie zgarnęli wszystkie najwyższe nagrody i wyróżnienia, zajmując ostatecznie:
- Drużynowe I miejsce w turnieju, złote medale i puchar
- Indywidualne I miejsce w turnieju, złoty medal i puchar dla Kacpra Lenarda,
- Indywidualne II miejsce w turnieju, srebrny medal i puchar dla Mikołaja Setlaka
XII Gminny Turniej BRD dla wszystkich naszych uczniów okazał się bardzo udany, serdecznie gratulujemy! Odchodzącym gimnazjalistom, zasługującym na szczególne wyróżnienie, bardzo dziękuję za kilka lat ciężkiej pracy, zaangażowania i niezwykłej woli walki. Życzę dalszych sukcesów i raz jeszcze serdecznie gratuluję doskonałego wyniku!

 

Autor: mgr Marek Kędzior

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok