09
paź

Nasza świetlica jest miejscem, gdzie staramy się w ciekawie i aktywnie spędzać czas grając w gry planszowe, rozwiązując różnorodne łamigłówki czy czytając wartościowe czasopisma dla dzieci i młodzieży. Pragniemy w dalszym ciągu rozwijać się i stwarzać nowe możliwości dla uczniów. Mamy mnóstwo pomysłów na dalszą aktywność i chcielibyśmy mieć możliwość ich zrealizowania.

Jednym z naszych największych marzeń jest odświeżenie wnętrza świetlicy, aby była kolorowym i przyjaznym miejscem, gdzie uczniowie mogliby nie tylko odpocząć, ale także uczyć się i rozwijać swoje zainteresowania.
Firma Hasbro Poland Sp. z o.o. stwarza możliwość realizacji takich celów, organizując akcję „Się gra się ma… Odlotowy Playroom!", w której nagrodą główną jest remont i wyposażenie świetlicy. Do akcji dołączyła również nasz szkoła. W związku z tym prosimy wszystkich Uczniów, Rodziców, Absolwentów i Przyjaciół Bieckiej Jedynki o pomoc. Wystarczy raz dziennie oddać głos na naszą świetlicę na stronie akcji. Możliwe jest to pod następującym linkiem:
https://www.siegrasiema.com/swietlice/98


LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!

 

Autor: mgr Magdalena Dziki

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok