25
lis

Jak co roku nasza szkoła bardzo chętnie bierze udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, imprezach i happeningach. Tegoroczna akcja rozprowadzania wyjątkowych kartek świątecznych na rzecz podopiecznych stowarzyszenia Sursum Corda odbiła się szerokim echem w naszej szkole i pokazała, iż uczucia takie jak empatia czy współczucie nie są obce naszym uczniom.

Wszyscy niezwykle pozytywnie odpowiedzieli na wcześniejsze zapowiedzi akcji i w czwartek 22 listopada po obejściu klas wyprzedano wszystkie kartki, których było ponad 50. Cegiełki będą bezcennym wsparciem dla osób chorych i niepełnosprawnych, podopiecznych stowarzyszenia Sursum Corda. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej akcji za okazane wielkie serce serdecznie dziękujemy !

 

Autor: mgr Marek Kędzior

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok