27
gru

Tak, jak zapowiadaliśmy, nadal wspieramy zwierzęta zimą. Tym razem pomagamy ptakom. Tata Anetki, naszej koleżanki z klasy, Pan Grzegorz Pilch, wykonał piękny karmnik. Natomiast nasza szkolna „złota rączka” Pan Adam Mazur, pomógł nam go zawiesić blisko szkoły tak, abyśmy codziennie mogli podrzucać „smakołyki” ptakom.

Całość akcji jest jednym z ważniejszych zadań programu ERASMUS+, realizowanego w naszej szkole, którego jednym z założeń jest ochrona środowiska oraz czynny udział uczniów w poznawaniu fauny i flory naszego regionu o każdej porze roku.
Zapraszamy również inne klasy do wsparcia naszej akcji!

 

Autor: mgr Paulina Michalec

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok