24
mar

8 marca w naszej szkole uczciliśmy tradycyjny Dzień Kobiet. O jego wyjątkowy przebieg zadbała męska część Samorządu Uczniowskiego oraz wszyscy uczniowie "płci brzydkiej".

Nasze Koleżanki dostawały kwiaty, słodycze lub inne drobne upominki. Wśród nich znalazły się np. wyśpiewane przez zespół Eney "kamienie z napisem LOVE". Nasze Drogie szkolne Panie dostały tradycyjnie najlepsze życzenia i goździki oraz miały szanse wylosowania upominku niespodzianki. Jeśli nie miały szczęścia to przypadały im w udziale słodycze pocieszenia. Szczęście uśmiechnęło się do p. Agnieszki Teper. Ale tak naprawdę wszystkie nasze szkolne małe i duże Kobiety wyglądały w tym dniu na szczęśliwe :)

 

                                                                                  Autor: mgr Jolanta Wantuch-Skorupa

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok