06
kwi

W środę 3 kwietnia w hali sportowej PMOS w Bieczu jak co roku odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Nasi uczniowie od dawna wyraźnie zaznaczają w nim swoją obecność odnosząc niemałe sukcesy. W tym roku, po dobrym występie na szczeblu gminnym, nasi wychowankowie pokazali wszystkim dużą wiedzę zasad ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy i bardzo sprawnego kierowania rowerem. Uczniowie z Biecza wystąpili w składach:

KAT. I młodsza:
HUK NATALIA
RYBA ANETA
HUK PATRYK
RYBA BARTOSZ
KAT. II starsza:
ALIBOŻEK WOJCIECH
POTYKANOWICZ MIŁOSZ
SZARY PAWEŁ
Z uwagi na to, iż ten bardzo ciekawy w swej formie turniej podzielony jest na kilka części, z których wszystkie mają wpływ na końcowy rezultat każdego z zawodników, oraz całych drużyn, wyniki końcowe zawsze są wielką niewiadomą. Po podliczeniu wszystkich punktów z testu wiedzy, rowerowego toru przeszkód, oraz otrzymaniu informacji punktowej od służb medycznych i strażaków za wykonanie zadania udzielenia pierwszej pomocy okazało się, że nasi uczniowie z młodszej grupy zajęli bardzo wysokie II miejsce w całym turnieju i I miejsce w kat. pierwsza pomoc otrzymując wspaniały puchar i super nagrody rzeczowe, a ANETA RYBA zajęła III miejsce jako najlepszy zawodnik turnieju w swojej kategorii, co dla wszystkich uczniów jest ogromnym sukcesem i zasłużona nagrodą za cały rok ciężkiej pracy. Starszej grupie niestety nie udało się powtórzyć wielkiego sukcesu z Gminnego BRD (II miejsce) i po zaciętej walce zakończyła rywalizację na odległym miejscu.
Szczególne podziękowania należą się Dyrekcji Szkoły za wspieranie sukcesów uczniów i zakup sprzętu w postaci przeszkód niezbędnych do prowadzenia treningów na najwyższym poziomie. Niewątpliwie tegoroczna, powiatowa edycja turnieju BRD zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięci jako bardzo fajne wydarzenie, serdecznie gratuluję!!!

 

 

                                                                                                            Autor: mgr Marek Kędzior

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok