23
cze

W niedzielę 23.06.2019 r., na stawach w Siepietnicy odbył się WĘDKARSKI DZIEŃ DZIECKA. Na zorganizowanych przez Bieckie Koło PZW zawodach nie mogło zabraknąć naszych uczniów - zawsze aktywnie współpracujących ze środowiskiem lokalnym. Podczas imprezy oprócz nagród w spławikowych zawodach wędkarskich, w których największy sukces wśród naszych reprezentantów odniosła ALEKSANDRA MICHALEC z kl IV B zdobywając puchar za złowienie największej ryby zawodów rozdano członkom naszej szkolnej szkółki wędkarskiej tak bardzo wyczekiwane karty wędkarskie.

Rozstrzygnięto też konkurs plastyczny „czyste wody, zdrowe ryby” na który wielu naszych uczniów złożyło prace. Komisja w składzie: Czesław Łukaszyk - Prezes Bieckiego Koła PZW, Krzysztof Urzędowski - członek Komisji Rewizyjnej Koła PZW Biecz i Strażnik Straży Rybackiej oraz Marek Urbanik - członek Bieckiego Koła PZW przyznała kolejno:
I miejsce MONIKA STEMPKOWICZ KL VC,
II miejsce MACIEJ AUGUSTYN KL VI B I MARTYNA DYKAS KL VC,
III miejsce WIOLETTA STEMPKOWICZ KL VIA, NIKOLA PODKULASKA KL IV B, MAGDALENA HYCNAR KL II
Wyróżnienia: LAURA PYRCIOCH KL IV B, OLIWIA SETLIK KL V A.
Impreza zakończyła się wspólnym grillowaniem w przepięknych okolicznościach przyrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!!!

 

                                                                                                                                Autor: mgr Marek Kędzior

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok