15
paź

Dnia 7 października nasi uczniowie mieli okazję odbyć „podróż” do przepięknej Szwajcarii. Podróżnik, który odwiedził naszą szkołę, z wielką pasją opowiadał o niezwykłych miejscach tego kraju, o codziennym życiu mieszkańców i wielu innych ciekawostkach.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem oglądały zjawiskowe fotografie z podróży, przedstawiające między innymi rezerwat niedźwiedzi, najdłuższy tunel na świecie czy fabrykę czekolady, w której odwiedzający mogą zjeść tyle czekolady, ile tylko zamarzą. Ponadto, uczniowie mieli też okazję założenia profesjonalnego sprzętu do wspinaczki, co okazało się nie lada wyzwaniem.

Jedno jest pewne, sądząc po wrażeniach i komentarzach naszych uczniów, większość z nich następne wakacje spędziłaby właśnie w Szwajcarii.

 

 

 

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok