16
paź

Dzień 13 października w naszej szkole różnił się nieco od pozostałych szkolnych dni. W tym dniu nasi uczniowie mieli okazję obejrzenia spektaklu teatralnego pt: „Piękna i Bestia”, w którym wystąpili aktorzy Teatru Współczesnego z Krakowa. Dzieci wraz z wychowawcami udały się do Gorlickiego Centrum Kultury, aby spotkać się ze sztuką oraz z prawdziwą grą aktorską.

W tym dniu nie tylko uczniowie przeżyli miłe chwile. Nauczyciele klas 0-III oraz dyrektor szkoły, pan mgr Stanisław Kalisz, zostali zaskoczeni bardzo miłym prezentem z okazji Dnia Edukacji Narodowej – występem klasy III a. Dziewczynki i chłopcy, pod czujnym okiem pani mgr Marty Nowak-Wojtaszuk, przedstawili krótką historię obchodów tego święta, wyrecytowali piękne wierszyki oraz przekazali najcieplejsze pod słońcem życzenia wszystkim nauczycielom. Nie obeszło się również bez symbolicznego i najgłośniej wyśpiewanego „sto lat” przy akompaniamencie gitary. Miłym upominkiem dla wszystkich były również własnoręcznie wykonane przez dzieci śliczne pudełeczka ze słodkościami, którym nikt nie mógł się oprzeć.

Myślę, że żaden nauczyciel nie mógł sobie wymarzyć przyjemniejszego Dnia Nauczyciela niż ten, spędzony w miłej i ciepłej atmosferze wśród swoich uczniów.

 

 

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok