14
kwi

W dnium wczorajszym w Szkole Podstawowej Nr 1 przy ulicy Tysiąclecia, odbył się IX Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla Najmłodszych, organizowany przez panią mgr Anetę Gawlik-Niziołek. 29 uczniów z 11 szkół gminy Biecz przybyło do naszej szkoły by napisać test z jezyka angielskiego i sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności językowe.

Nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu włożyli wiele starań, by dzieci wykazały się dużą wiedzą i znajomością języka. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, czego dowodem są minimalne różnice punktowe dla poszczególnych miejsc. Pierwsze i drugie miejsce należało do uczennic ze Strzeszyna: Doroty Wilczkiewicz oraz Sandry Brudzisz. Natomiast na trzecie miejsce zajął uczeń z Rożnowic - Jakub Mika.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy już będąc uczestnikami tego konkursu byli zwycięzcami spośród swoich szkół - czyli najlepsi z najlepszych! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że konkurs cieszy się tak dużą popularnością, co motywuje nas do dalszej pracy w przyszłym roku szkolnym.

Dziekujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok