15
cze

Ostatnie tygodnie nasi uczniowie spędzili bardzo aktywnie – wyjeżdżając wraz ze swoimi wychowawcami na ciekawe wycieczki klasowe.


Uczniowie z oddziału przedszkolnego wraz z pierwszoklasistami pod opieką swoich pań oraz pani pedagog wybrali się do Krempnej. Po wizycie w Muzeum Magurskiego Parku Narodowego dzieci udały się na ciekawą lekcję przyrody w terenie, gdzie wsłuchiwały się w odgłosy lasu oraz wykonywały interesujące zadania. Po wyczerpującym spacerze dzieci mogły odpocząć przy ognisku i zjeść smaczną kiełbaskę.
Uczniowie klas drugich tegoroczny Dzień Dziecka spędzili wyjątkowo – na wycieczce w Krakowie. Na początek odwiedzili zoo, w którym mogli zobaczyć piękne zwierzęta. Do najciekawszych należały małe pingwiny, żyrafy oraz małpki. Dzieciom bardzo podobał się również rejs statkiem po Wiśle oraz późniejsze zwiedzanie Krakowa.
Uczniowie klas trzecich 25 maja odwiedzili Szczawnicę. Do głównych atrakcji można zaliczyć: zwiedzanie zamku w Niedzicy, rejs statkiem po Zalewie Czorsztyńskim, wizyta w pijalni wód oraz odpoczynek u stóp Trzech Koron.
Z pewnością można powiedzieć, że wycieczki spełniły nie tylko swą rolę edukacyjną, ale również rekreacyjno-wypoczynkową.

 
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok