30
wrz

Jednym z pierwszych, ważniejszych wydarzeń w klasach najmłodszych uczniów w tym roku szkolnym była wizyta policjantów w naszej szkole. 

16 września nasi najmłodsi słuchacze, uczniowie klasy pierwszej, klas drugich, trzecich oraz oddziału przedszkolnego wraz ze swoimi paniami, poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza wieczorami. Zdecydowanie największą atrakcją była możliwość zobaczenia z bliska radiowozu policyjnego, a także możliwość wejścia do środka pojazdu. Wszyscy uczniowie otrzymali odblaski, dzięki którym będą zawsze widoczni i bezpieczni w drodze do i ze szkoły. Teraz z uśmiechem na twarzy możemy stwierdzić, że nasza szkoła, zgodnie z hasłem projektu, w którym bierze udział, jest zdecydowanie „Bezpieczną i odblaskową szkołą”.

 
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok