09
kwi

Po raz dziesiąty, uczniowie klas II i III szkół podstawowych z gminy Biecz, wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla Najmłodszych Uczniów. 28 marca, po dwoje uczniów z dziewięciu szkół gminy Biecz wraz ze swoimi nauczycielami, zawitali w mury naszej szkoły przy ul. Tysiąclecia, by w przyjemnej atmosferze zdrowej rywalizacji napisać test konkursowy.

Uczniowie Ci uzyskali największą ilość punktów na etapie szkolnym, a więc już byli najlepszymi z najlepszych. Zadania konkursowe sprawdzały wiadomości i umiejętności, jakie powinni opanować uczniowie z języka angielskiego na I etapie kształcenia. Atmosfera była bardzo pogodna i przyjazna, a uczniowie po napisaniu prac wymieniali się komentarzami na temat trudności zadań; podczas gdy opiekunowie w roli komisji poprawiali prace. Wszyscy bardzo czekali na moment ogłoszenia wyników, które brzmiały następująco:
I miejsce – Oliwia Trznadel – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy
II miejsce - Mikołaj Figura - Zespół Szkół Nr 2 w Bieczu
III miejsce – Jessica Majcher – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzeszynie
Naszą szkołę dumnie reprezentowały dwie uczennice: Natalka Pyrcioch oraz Hania Ruwińska, które zajęły kolejno 8 i 10 miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy wykazali się dużym zasobem wiedzy i umiejętności językowych oraz życzymy dalszych sukcesów w edukacji nie tylko językowej.

 

Autor: A.G.Niziołek

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok