20
cze

W naszej szkole odbyła się kolejna już edycja Konkursu plastycznego „Europejskie pisanki” organizowanego przez Szkolny Klub Młodego Europejczyka. W tym roku uczniowie mogli uzyskać dodatkowe punkty za umieszczenie w swoich pracach elementów związanych z krajami szkół partnerskich czyli Cypru, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Polski programu Erasmus + który nasza szkoła realizuje od tego roku szkolnego.


Konkurs jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas IV -V. Komisja konkursowa miała nie lada problem w wyborze najlepszych i najpiękniejszych prac. Ostatecznie wybrano prace, które zachwyciły wszystkich wyjątkowymi walorami artystycznymi, innowacyjną techniką, wkładem pracy, pomysłem oraz starannością. Oto lista laureatów:


I miejsce – Aleksandra Michalec z klasy IV b
II miejsce – Paulina Mentel z klasy V c
III miejsce – Bartosz Ludwin z klasy Va


Przyznano także wyróżnienia dla Martyny Dykas (kl. Vc), Nikoli Piwowar (kl. Vb), Oliwii Setlik (kl. Va) oraz Dariusz Rzepiela (kl. Vc). Na apelu 8 maja 2019 roku,pan dyrektor mgr Stanisław Kalisz oraz opiekun SKME, pani Agnieszka Żegleń wręczyli laureatom dyplomy i nagrody. Wykonano także pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy a laureatom gratulujemy!

Następna edycja konkursu już za rok, gorąco zachęcamy do udziału już dziś!

Opracowała mgr Agnieszka Żegleń

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok