KADRA PEDAGOGICZNA

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. bpa Marcina Kromera

w Bieczu

w roku szkolnym 2018/2019

 

Imię i nazwisko

Specjalność / funkcja

mgr Stanisław Kalisz

biologia, ekologia – dyrektor

mgr Rafał Szarłowicz

biologia, chemia, przyroda – wicedyrektor

mgr Barbara Misiewicz

naucz. początkowe – logopeda

mgr Ewa Więcek

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza – wychowawca świetlicy

mgr Agnieszka Kosiba

pedagogika resocjalizacyjna – pedagog

mgr Beata Tumidajewicz

pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej - pedagog

mgr Sylwia Szetela

bibliotekarz

mgr Iwona Czeluśniak – Lignar

filologia polska

mgr Agnieszka Teper

matematyka

mgr Dariusz Czechowicz

filozofia

język angielski

mgr Agnieszka Żegleń

filologia angielska

mgr Monika Bochenek

geografia, logopedia, przyroda

mgr Marek Szura

historia, informatyka

mgr Maciej Manka

filologia angielska, informatyka

mgr Justyna Cieśla

nauczanie początkowe z wychowaniem fizycznym

mgr Monika Czech

filologia germańska

mgr Edyta Żyguła – Matysik

fizyka, matematyka

mgr Elżbieta Rzepka

fizyka

o. mgr Piotr Balcerzak

teologia

s. Stella – mgr Aleksandra Pastuszka

teologia

mgr Daniel Pyznar

teologia

mgr Arkadiusz Gomułka

wychowanie fizyczne

mgr Rafał Stachura

wychowanie fizyczne

mgr Edyta Jamro

historia, wychowawca świetlicy

mgr Sabina Przybylska

filologia germańska, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

mgr Magdalena Dziki

pedagogika opiekuńczo – wychowawcza – wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Agnieszka Stec

edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym – wychowach świetlicy szkolnej

mgr Renata Roszak

geografia, biologia, logopedia

mgr Małgorzata Matyfi

biologia, przyroda, chemia

mgr Barbara Abram

biologia, przyroda, chemia

mgr Anna Zemankiewicz

biologia

 

Wychowawcy zespołów klasowych:

Klasa

Wychowawca

Specjalność

„0”

mgr Teresa Augustowska

pedagogika przedszkolna

i wczesnoszkolna

1A

mgr Barbara Chlost

nauczanie początkowe

1B

mgr Barbara Zabawa

nauczanie początkowe

2

mgr Renata Koralewska

mgr Agata Pabis – Magiera

nauczanie początkowe

nauczanie początkowe

3

mgr Marta Nowak - Wojtaszuk

nauczanie początkowe

4A

mgr Alicja Przybyłowicz

muzyka, wychowanie fizyczne

4B

mgr Lucyna Alibożek

plastyka

5A

mgr Jolanta Wantuch – Skorupa

historia

5B

mgr Iwona Kanicka

filologia polska

5C

mgr Paulina Michalec

pedagogika wczesnoszkolna

6A

mgr Marek Kędzior

wychowanie fizyczne

6B

mgr Aneta Gawlik – Niziołek

filologia angielska

7A

mgr Daniela Płazińska

filologia polska

7B

mgr Sylwia Szetela

filologia romańska

filologia polska, historia

8A

mgr Jolanta Reczek

wychowanie techniczne, informatyka, matematyka

8B

mgr Bartłomiej Niemiec

wychowanie fizyczne

IIIA

mgr Anna Kędzior – Puszkariow

matematyka

IIIB

mgr Agnieszka Masłowska – Krygowska

filologia polska,

filologia angielska

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka