KADRA PEDAGOGICZNA

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. bpa Marcina Kromera

w Bieczu

w roku szkolnym 2019/2020

 

Imię i nazwisko

Specjalność / funkcja

Rafał Szarłowicz

biologia, chemia, przyroda – dyrektor

Iwona Czeluśniak – Lignar

filologia polska – wicedyrektor

Beata Tumidajewicz

pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, surdopedagogika – pedagog

Agnieszka Kosiba

pedagogika resocjalizacyjna – pedagog

Barbara Misiewicz

naucz. początkowe – logopeda

Sylwia Szetela

bibliotekarz

Anna Kędzior – Puszkariow

matematyka

Agnieszka Teper

matematyka

Agnieszka Masłowska – Krygowska

filologia polska, filologia angielska

Jolanta Reczek

wychowanie techniczne, matematyka, informatyka

Agnieszka Żegleń

filologia angielska

Marek Szura

historia, informatyka

Maciej Manka

filologia angielska, informatyka

Bartłomiej Niemiec

wychowanie fizyczne

Justyna Cieśla

nauczanie początkowe z wychowaniem fizycznym, edukacja dla bezpieczeństwa

Edyta Żyguła – Matysik

fizyka, chemia, matematyka, przyroda, sztuka, logopedia, oligofrenopedagogika

Elżbieta Rzepka

fizyka

o. Piotr Balcerzak

teologia

s. Aleksandra Pastuszka

teologia

Daniel Pyznar

teologia, wychowanie fizyczne

Arkadiusz Gomułka

wychowanie fizyczne

Ewa Więcek

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza

Rafał Stachura

wychowanie fizyczne – wychowawca świetlicy szkolnej

Edyta Jamro

historia, logopedia - wychowawca świetlicy

Sabina Przybylska

filologia germańska, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika – wychowawca świetlicy

Magdalena Dziki

pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, oligofrenopedagogika – wychowawca, świetlicy szkolnej

Agnieszka Stec

edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym, oligofrenopedagogika – wychowawca świetlicy szkolnej

Barbara Abram

biologia, przyroda, chemia

Anna Zemankiewicz

biologia

Aneta Gawlik - Niziołek

filologia angielska, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna



WYCHOWAWCY

 

Klasa

Wychowawca

Specjalność

„0”

Agnieszka Wojtarowicz

pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

1A

Marta Nowak - Wojtaszuk

nauczanie początkowe

1B

Teresa Augustowska

pedagogika przedszkolna

i wczesnoszkolna

2A

Barbara Chlost

nauczanie początkowe

2B

Barbara Zabawa

nauczanie początkowe

3

Renata Koralewska

Agata Pabis – Magiera

nauczanie początkowe

nauczanie początkowe

4

Monika Bochenek

geografia, przyroda, biologia, logopedia

5A

Alicja Przybyłowicz

muzyka, wychowanie fizyczne

5B

Dariusz Czechowicz

filozofia, język angielski

6A

Jolanta Wantuch – Skorupa

historia

6B

Iwona Kanicka

filologia polska

6C

Paulina Michalec

pedagogika wczesnoszkolna

7A

Marek Kędzior

wychowanie fizyczne

7B

Monika Czech

filologia germańska

8A

Daniela Płazińska

filologia polska

8B

Sylwia Szetela

filologia romańska

filologia polska, historia,

bibliotekoznawstwo

 

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok