18
wrz

KADRA PEDAGOGICZNA

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. bpa Marcina Kromera

w Bieczu

w roku szkolnym 2018/2019

 

Imię i nazwisko

Specjalność / funkcja

mgr Stanisław Kalisz

biologia, ekologia – dyrektor

mgr Rafał Szarłowicz

biologia, chemia, przyroda – wicedyrektor

mgr Barbara Misiewicz

naucz. początkowe – logopeda

mgr Ewa Więcek

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza – wychowawca świetlicy

mgr Agnieszka Kosiba

pedagogika resocjalizacyjna – pedagog

mgr Beata Tumidajewicz

pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej - pedagog

mgr Sylwia Szetela

bibliotekarz

mgr Iwona Czeluśniak – Lignar

filologia polska

mgr Agnieszka Teper

matematyka

mgr Dariusz Czechowicz

filozofia

język angielski

mgr Agnieszka Żegleń

filologia angielska

mgr Monika Bochenek

geografia, logopedia, przyroda

mgr Marek Szura

historia, informatyka

mgr Maciej Manka

filologia angielska, informatyka

mgr Justyna Cieśla

nauczanie początkowe z wychowaniem fizycznym

mgr Monika Czech

filologia germańska

mgr Edyta Żyguła – Matysik

fizyka, matematyka

mgr Elżbieta Rzepka

fizyka

o. mgr Piotr Balcerzak

teologia

s. Stella – mgr Aleksandra Pastuszka

teologia

mgr Daniel Pyznar

teologia

mgr Arkadiusz Gomułka

wychowanie fizyczne

mgr Rafał Stachura

wychowanie fizyczne

mgr Edyta Jamro

historia, wychowawca świetlicy

mgr Sabina Przybylska

filologia germańska, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

mgr Magdalena Dziki

pedagogika opiekuńczo – wychowawcza – wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Agnieszka Stec

edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym – wychowach świetlicy szkolnej

mgr Renata Roszak

geografia, biologia, logopedia

mgr Małgorzata Matyfi

biologia, przyroda, chemia

mgr Barbara Abram

biologia, przyroda, chemia

mgr Anna Zemankiewicz

biologia

 

Wychowawcy zespołów klasowych:

Klasa

Wychowawca

Specjalność

„0”

mgr Teresa Augustowska

pedagogika przedszkolna

i wczesnoszkolna

1A

mgr Barbara Chlost

nauczanie początkowe

1B

mgr Barbara Zabawa

nauczanie początkowe

2

mgr Renata Koralewska

mgr Agata Pabis – Magiera

nauczanie początkowe

nauczanie początkowe

3

mgr Marta Nowak - Wojtaszuk

nauczanie początkowe

4A

mgr Alicja Przybyłowicz

muzyka, wychowanie fizyczne

4B

mgr Lucyna Alibożek

plastyka

5A

mgr Jolanta Wantuch – Skorupa

historia

5B

mgr Iwona Kanicka

filologia polska

5C

mgr Paulina Michalec

pedagogika wczesnoszkolna

6A

mgr Marek Kędzior

wychowanie fizyczne

6B

mgr Aneta Gawlik – Niziołek

filologia angielska

7A

mgr Daniela Płazińska

filologia polska

7B

mgr Sylwia Szetela

filologia romańska

filologia polska, historia

8A

mgr Jolanta Reczek

wychowanie techniczne, informatyka, matematyka

8B

mgr Bartłomiej Niemiec

wychowanie fizyczne

IIIA

mgr Anna Kędzior – Puszkariow

matematyka

IIIB

mgr Agnieszka Masłowska – Krygowska

filologia polska,

filologia angielska

11
paź

  KADRA PEDAGOGICZNA

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. bpa Marcina Kromera 

w Bieczu

w roku szkolnym 2017/2018

 

 

 

Klasa

 

Wychowawca

 

 

Specjalność

„0”

mgr Agnieszka Wojtarowicz 

pedagogika przedszkolna 

i wczesnoszkolna 

1

mgr Renata Koralewska 

mgr Agata Pabis – Magiera 

nauczanie początkowe

nauczanie początkowe 

2

mgr Marta Nowak - Wojtaszuk

nauczanie początkowe

3A

mgr Barbara Zabawa nauczanie początkowe

3B

mgr Teresa Augustowska 

 pedagogika przedszkolna 

i wczesnoszkolna

4A

mgr Jolanta Wantuch – Skorupa  historia

4B

mgr Iwona Kanicka filologia polska 

4C

mgr Paulina Michalec pedagogika wczesnoszkolna 

5A

mgr Marek Kędzior  wychowanie fizyczne 

5B

mgr Aneta Gawlik – Niziołek  filologia angielska 

6A

mgr Daniela Płazińska filologia polska

6B

mgr Sylwia Szetela 

filologia romańska

filologia polska, historia 

7A

mgr Jolanta Reczek

wychowanie techniczne, informatyka, matematyka
7B

mgr Bartłomiej Niemiec

wychowanie fizyczne 

IIA

mgr Anna Kędzior – Puszkariow  matematyka

IIB

mgr Agnieszka Masłowska – Krygowska 

filologia polska, 

filologia angielska  

IIIA

mgr Dariusz Czechowicz

filozofia

język angielski 

IIIB

mgr Rafał Szarłowicz biologia, chemia, przyroda 

 

 

Imię i nazwisko

 

 

Specjalność / funkcja

mgr Stanisław Kalisz biologia, ekologia  – dyrektor
mgr Anna Pelczar – Kozłowska biologia, chemia  – wicedyrektor
mgr Barbara Misiewicz naucz. początkowe – logopeda
mgr Ewa Więcek pedagogika opiekuńczo - wychowawcza – wychowawca świetlicy 
mgr Agnieszka Kosiba  pedagogika resocjalizacyjna – pedagog 
mgr Beata Tumidajewicz pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej - pedagog

mgr Sylwia Szetela 

 bibliotekarz
mgr Iwona Czeluśniak – Lignar  filologia polska 
mgr Agnieszka Teper matematyka
mgr Agnieszka Żegleń

filologia angielska

mgr Monika  Bochenek 

geografia, logopedia, przyroda 

mgr Alicja Przybyłowicz 

muzyka, wychowanie fizyczne
mgr Marek Szura  historia, informatyka 
mgr Maciej Manka  filologia angielska, informatyka 
mgr Justyna Cieśla nauczanie początkowe z wychowaniem fizycznym
mgr Monika Czech filologia germańska 
mgr Halina Pruchniewicz  filologia germańska 
mgr Lucyna Alibożek plastyka  
mgr Edyta Żyguła – Matysik  fizyka, matematyka 
mgr Elżbieta Rzepka  fizyka 
o. mgr Piotr Balcerzak teologia
s. Stella – mgr Aleksandra Pastuszka  teologia 
mgr Daniel Pyznar teologia
mgr Arkadiusz Gomułka wychowanie fizyczne
mgr Rafał Stachura wychowanie fizyczne 
mgr Edyta Jamro  historia,  wychowawca świetlicy 
mgr Barbara Chlost nauczanie początkowe
mgr Sabina Przybylska  Filologia germańska, edukacja  przedszkolna i wczesnoszkolna
mgr Magdalena Dziki  pedagogika opiekuńczo – wychowawcza – wychowawca świetlicy szkolnej 
mgr Renata Roszak Geografia, biologia, logopedia 
mgr Małgorzata Matyfi  biologia, przyroda, chemia
mgr Agnieszka Stec Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym – wychowach świetlicy szkolnej 


 

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka