13
cze

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu uprzejmie zaprasza na spotkanie Rodziców dzieci zapisanych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu oraz do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Bieczu rozpoczynających naukę 1 września 2019 roku. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 czerwca 2019r. (poniedziałek) w budynku szkolnym przy ul. Szpitalnej (sala Nr 33) - o godzinie 16.00 dla klas pierwszych, (sala Nr 30) - o godzinie 15.30 dla oddziału przedszkolnego.

05
cze

W środę 5.06.2019 r., odbyła się ostatnia w tym roku sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej. W wyjątkowych okolicznościach przyrody przy przepięknej słonecznej pogodzie w uzdrowisku Wysowa Zdrój nasi reprezentanci: KINGA SMOŁKOWICZ I KAROL ALBRECHTOWICZ mieli przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Uczniowie przez dwa lata regularnie brali udział w sesjach współpracując z Burmistrzem Miasta Panem Mirosławem Wędrychowiczem, jednak ta sesja była naprawdę wyjątkowa.

Czytaj więcej: UROCZYSTA V SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW
08
kwi

20 lutego br. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz zorganizował wyjazd na mecz Plus Ligi mężczyzn Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk do Rzeszowa.

Czytaj więcej: Wycieczka UKS Jedynki Biecz na mecz Plus Ligi do Rzeszowa
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok