01
sty
Kategoria: Uncategorised

KADRA PEDAGOGICZNA

Zespołu Szkół nr 1
– Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum nr 1 
w Bieczu

w roku szkolnym 2014/2015

 

Imię i nazwisko

Specjalność / funkcja

mgr Stanisław Kalisz

biologia, ekologia  – dyrektor

mgr Anna Pelczar – Kozłowska

biologia, chemia  – wicedyrektor

mgr Barbara Misiewicz

naucz. początkowe – logopeda

mgr Ewa Więcek

pedagogika opiekuńczo - wychowawcza – wychowawca świetlicy

mgr Agnieszka Kosiba

pedagogika resocjalizacyjna – pedagog

mgr Beata Tumidajewicz

pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej - pedagog

mgr Anna Guzik

filologia rosyjska, bibliotekarz

mgr Iwona Kanicka

filologia polska

mgr Iwona Czeluśniak – Lignar

filologia polska

mgr Daniela Płazińska

filologia polska

mgr Anna Kędzior - Puszkariow

matematyka

mgr Dariusz Czechowicz

filozofia, język angielski

mgr Rafał Szarłowicz

biologia, chemia, przyroda

mgr Alicja Przybyłowicz

muzyka, wychowanie fizyczne

mgr Marek Szura

historia, informatyka

mgr Roman Grygowicz

wychowanie fizyczne

mgr Justyna Cieśla

nauczanie początkowe z wychowaniem fizycznym

mgr Aneta Gawlik - Niziołek

filologia angielska

mgr Lucyna Alibożek

plastyka

mgr Sylwia Szetela

filologia romańska –

 wychowawca świetlicy

mgr Edyta Żyguła – Matysik

fizyka, matematyka

o. mgr Piotr Balcerzak

teologia

s. Stella – mgr Aleksandra Pastuszka

teologia

mgr Daniel Pyznar

teologia

mgr Arkadiusz Gomułka

wychowanie fizyczne

mgr Marek Kędzior

wychowanie fizyczne

mgr Alicja Lignar

edukacja artystyczna

mgr Sabina Przybylska

filologia germańska, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna – wychowawca świetlicy

 

 

WYCHOWAWCY POSZCZEGÓLNYCH KLAS

 

 

Klasa

Wychowawca

Specjalność

„0”

mgr Agnieszka Wojtarowicz

pedagogika przedszkolna

i wczesnoszkolna

1A

mgr Teresa Augustowska

pedagogika przedszkolna

i wczesnoszkolna

1B

mgr Renata Koralewska

nauczanie początkowe

1C

mgr Barbara Chlost

mgr Paulina Michalec

nauczanie początkowe

pedagogika wczesnoszkolna

2A

mgr Marta Nowak - Wojtaszuk

nauczanie początkowe

2B

mgr Agata Pabis - Magiera

nauczanie początkowe

3

mgr Barbara Zabawa

nauczanie początkowe

4A

mgr Jolanta Reczek

wychowanie techniczne, informatyka, matematyka

4B

mgr Bartłomiej Niemiec

wychowanie fizyczne

5A

mgr Jolanta Wantuch - Skorupa

historia

5B

mgr Agnieszka Teper

matematyka

6

mgr Agnieszka Masłowska – Krygowska

filologia polska, język angielski

IA

mgr Monika Czech

filologia germańska

IB

mgr Halina Pruchniewicz

filologia germańska

IIA

mgr inż.  Elżbieta Rzepka

fizyka

IIB

mgr Maciej Mańka

filologia angielska, informatyka

IIIA

mgr Monika Stygar

geografia, logopedia

IIIB

mgr Agnieszka Żegleń

filologia angielska

Super User