05
kwi

W zakończonym 17 lutego br. w Nowym Sączu Finale wojewódzkim Mistrzostw Małopolski Kadetów drużyna UKS Jedynka Biecz wywalczyła piąte miejsce.

Czytaj więcej...
05
mar

W rozegranych 4 i 8 lutego na Hali sportowej w Bieczu Gminnych Igrzyskach Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewczyn i chłopców bezkonkurencyjne okazały się reprezentacje Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu. W turnieju dziewczyn udział wzięło pięć szkół, natomiast w rozgrywkach chłopców sześć. Obydwie drużyny „bieckiej jedynki” uzyskały awans do kolejnego etapu rozgrywek szkolnych i będą reprezentować Gminę na zawodach powiatowych. Klasyfikacja końcowa dziewczyn:

Czytaj więcej...
26
lut

Po rozegraniu dziewięciu meczy rundy zasadniczej Kadeci UKS Jedynka Biecz zajmują drugie miejsce w grupie wschodniej, które daje im awans do Finału województwa i w dniach 15 – 17 lutego w Nowym Sączu powalczą o medale Mistrzostw Małopolski Kadetów.

Czytaj więcej...
21
lut

UKS Jedynka Biecz był organizatorem I kolejki rozgrywek mini siatkówki rejonu Małopolska Wschód. Na Hali sportowej w Bieczu w kategoriach „czwórek”, „trójek” i „dwójek” rywalizowali chłopcy z klubów: LKS Bobowa, GKPS Gorlice, SKPS Dunajec Nowy Sącz, Podhalański i UKS Jedynka Biecz.

Czytaj więcej...
20
lut

We wtorek 19.02.2019 roku reprezentacja naszych uczniów wzięła udział w odbywających się w Strzeszynie gminnych igrzyskach dzieci w piłce siatkowej. Pomimo bardzo różnego poziomu umiejętności siatkarskich na boisku odważnie i z wolą walki stanęli w szranki z pięcioma innymi szkołami reprezentujący nas:

Czytaj więcej...
19
lut

W piątek 4 stycznia 2019 roku na Hali sportowej w Bieczu Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz był organizatorem kolejny edycji Noworocznego Turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców w kategorii "dwójek" klas IV i młodszych.

Czytaj więcej...
19
lut

W piątek 4 stycznia 2019 roku na Hali sportowej w Bieczu Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Biecz był organizatorem kolejny edycji Noworocznego Turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców w kategorii "dwójek" klas IV i młodszych.

Czytaj więcej...
10
gru

W miesiącu listopadzie UKS Jedynka Biecz zakończył realizację Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „KLUB” 2018, w ramach którego uzyskał dofinansowanie na realizację programu szkolenia sportowego w wysokości 10.000 zł.

Czytaj więcej...
23
cze

Finał wojewódzki w siatkówce plażowej Młodzików odbył się 23 czerwca 2018 r. na boiskach plażowych, na Zarabiu w Myślenicach. W turnieju wzięło udział 10 par reprezentujących w sumie pięć klubów z małopolski. UKS Jedynka Biecz reprezentowało dwie pary: Michał Dykas/Adrian Filar i Jakub Krygowski/Wojciech Wałęga.

Czytaj więcej...
05
lip

Kamil Kosiba, Wychowanek UKS Jedynka Biecz, Wicemistrzem Polski Kadetów !

Czytaj więcej...
05
lip

UKS Jedynka Biecz I wygrywa eliminację wojewódzką turnieju Orlik Volleymania 2016!

Czytaj więcej...
28
lut

Od piątku 19 lutego do dziś, 21 lutego w Krakowie odbywał się Finałowy Turniej Mistrzostw Małopolski Kadetów. W imprezie udział wzięła drużyna kadetów GKPS-u Gorlice składająca się w dużej części z wypożyczonych zawodników UKS Jedynka Biecz – aktualnych uczniów i absolwentów Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Gimnazjum nr 1 w Bieczu. Młodzi siatkarze pod wodzą trenera Bartłomieja Niemca, wywalczyli drugie miejsce, zapewniając sobie udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej...
01
lut

15 stycznia na hali sportowej w Bieczu odbył się turniej mini siatkówki chłopców z klas V i VI Szkół Podstawowych w kategorii „trójek". Organizatorem wydarzenia był UKS Jedynka Biecz i Biecka Akademia Siatkówki działająca przy Siatkarskim Ośrodku Szkolnym w Gimnazjum Nr 1 w Bieczu.

Czytaj więcej...
31
gru

Od 18 do 20 grudnia w Kętrzynie rozegrane zostały Mistrzostwa Wschodnioeuropejskiego Związku Piłki Siatkowej w kategorii mężczyzn do lat 17 (EEVZA U-17 Men Championship). W Kadrze Polski znalazł się wychowanek UKS Jedynki Biecz Kamil Kosiba, aktualnie uczeń SMS PZPS Spała.

Czytaj więcej...
01
lip

Kamil Kosiba jest wychowankiem UKS Jedynka Biecz i zarazem absolwentem Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Gimnazjum Nr 1 w Bieczu. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w 2012 roku. W wyniku postępowania kwalifikacyjnego wśród 10 zawodnikówz całej Polski znalazł się Kamil, który został przyjęty do klasy I NLO SMS PZPS Spała na rok szkolny 2015/2016.

Czytaj więcej...
01
cze
 
  W dniach 22 – 23 maja, drużyna Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Gimnazjum Nr 1 w Bieczu wzięła udział w II Ogólnopolskim Turnieju SOS o Puchar Burmistrza Andrychowa. W rozgrywkach wystartowało 12 drużyn z Andrychowa, Bielska Białej, Kęt, Rybnika, Kędzierzyna – Koźla, Czechowic – Dziedzic, Rzeszowa, Świnnej Poręby i Biecza. 
Czytaj więcej...
20
maj
 
  7 maja w hali sportowej w Bieczu odbył się III Ogólnopolski Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych o Puchar Burmistrza Biecza. W turnieju wystartowało sześć drużyn: SOS Andrychów, SOS Kęty, PG Jadowniki, LKS Bobowa, GKPS Gorlice i organizator turnieju SOS Biecz.  
Czytaj więcej...
06
kwi
 
  W środę 1 kwietnia 2015 roku w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyła się Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców. Siatkarze z Biecza, którzy reprezentowali powiat gorlicki wygrali dwa mecze, natomiast drużynie z Nowego Sącza ulegli dopiero w tie – breaku 13-15, w setach 1:2.
Czytaj więcej...
29
mar
 
  We wtorek 17 marca 2015 odbyła się Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców, w której wystąpiły najlepsze zespoły z gmin powiatu gorlickiego. W spotkaniu finałowym zwyciężyli gimnazjaliści z Biecza uzyskując tym samym tytuł mistrza powiatu gorlickiego.

 

Czytaj więcej...
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok