29
paź

   W dniach 19 -22 października na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Spale odbyło się zgrupowanie Kadry minikadeta rocznik 1999, w którym wzięło udział 20 zawodników wybranych z klubów całej Polski. Wśród nich znalazł się Kamil Kosiba trenujący pod kierunkiem Trenera Bartłomieja Niemca zawodnik UKS Jedynka Biecz i zarazem uczeń Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Gimnazjum Nr 1 w Bieczu.

     Od niedzieli do środy dwudziestu młodych zawodników prezentowało swoje siatkarskie umiejętności. Były to drugie Kampy dla minikadetów po Turnieju Nadziei Olimpijskich, pierwsze zostały zorganizowano w lipcu, a trzecie zaplanowane są na listopad.
    W grupie uczestników Kampów jest kilku zawodników prezentujących niezłe umiejętności i dobre warunki fizyczne. Kampy organizujemy pod kątem powołań do kadry Polski i do pierwszej klasy naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego – powiedział Maciej Zendeł Trener SMS Spała. Kamil Kosiba był uczestnikiem obydwu zgrupowań. Powołanie na Kampy świadczy o potencjale młodego zawodnika i jest ogromnym wyróżnieniem.

 

mgr Bartłomiej Niemiec

 

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok