14
mar

 

4 marca 2014r. na nauczyciele Gimnazjum Nr 1 w Bieczu, a zarazem trenerzy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Bieczu Bartłomiej Niemiec i Arkadiusz Gomułka zorganizowali Lekcje pokazową dla nauczycieli oraz przeprowadzili Turniej Mini siatkówki chłopców w kategorii „czwórek”.

   

      Tematem zajęć była: Nauka i doskonalenie odbić sposobem górnym i dolnym. W pokazie uczestniczyli uczniowie klas sportowych S.O.S Biecz, którzy po części szkoleniowej pomagali w przeprowadzeniu Turnieju pełniąc rolę sędziów.

W szkoleniu wzięli nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjów, którzy z zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach. Zaprezentowano zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem najprostszych przyborów i przyrządów dostępnych w większości szkół. Każde ćwiczenie zostało omówione. Zasygnalizowano błędy jakie uczniowie najczęściej popełniają i sposoby ich korekty. Na zakończenie wszyscy otrzymali zestawy materiałów szkoleniowych.

        W dalszej części odbył się Turniej mini siatkówki, którego podsumowania dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bieczu Stanisław Kalisz.

      Na zakończenie przedstawiono  ofertę edukacyjną Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum Nr 1 w Bieczu. Uczestnicy otrzymali ulotki promujące i zachęcające do wzięcia udziału w projekcie S.O.S.

 

S.O.S Biecz

Bartłomiej Niemiec

Arkadiusz Gomułka

 

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok