20
lut

We wtorek 19.02.2019 roku reprezentacja naszych uczniów wzięła udział w odbywających się w Strzeszynie gminnych igrzyskach dzieci w piłce siatkowej. Pomimo bardzo różnego poziomu umiejętności siatkarskich na boisku odważnie i z wolą walki stanęli w szranki z pięcioma innymi szkołami reprezentujący nas:

- Kuchta Karol V c
-
Rygiel Krzysztof V c
- Czech Kacper V a
- Pierz Bartosz V a
- Stankowski Krystian V a
- Solarz Krzysztof V a
- Mentel Adrian VI a
- Pociecha Michał VI a
- Kijek Filip VI b
- Winiarski Korneliusz VI b
- Majda Mikołaj VII b


Nie było łatwo, jednak dobra zabawa i wola walki nie opuszczały naszych uczniów, dlatego pomimo zajęcia odległego miejsca wrócili do domu zadowoleni. Dziękujemy za podjęcie wyzwania, reprezentowanie szkoły na kolejnej imprezie, zachowanie pozytywnej energii do końca i… Zapraszamy na treningi : )

                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Autor: mgr Marek Kędzior

 
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok